اخرین اخبار و تصاویر از ریزش بهمن در پیست اسکی همدان

امروز نیز غروب تاریکدره غمگین بود.........

با توجه به اعلان واحد جستجوی باشگاه ارش همدان امروز 16/11/1390 ساعت 7 عصر

امروز هم مثل روز شنبه همه گروهها و باشگاههای کوهنوردی و اسکی در کنار هم و یکدل و یکصدا به دنبال عزیزان ، و دوستانشان جستجو کردند.

امروز از اوایل صبح همه امدند نیروهای هلال احمر امداد و نیروهای نظامی و مخابرات و ترابری هم به کمک امدند.

ترابری با اعزام بیل مکانیکی و انواع و اقسام خودروهای امداد جهت رساندن اذوغه به محل و وسایل جستجو نهایت همت خود را کردند.

متاسفانه همانطور که در تصاویر مشخص میباشد فقط...........خودروی برف کوب که به صورت غیرقابل تصوری در هم پیچیده و به تکه اهن پاره ای تبدیل شده از زیر بهمن بیرون کشیده شد و پس از جستجوهای فراوان در اطراف برف کوب و تقسیم بندی مناطق جستجو شده با نوار و استفاده از سگ و نیز تجهیزات مخابرات جهت ردیابی محل دقیق تلفنهایی که هنوز روشن هستند-که طبق اخرین اعلام فقط یک تلفن دیگر روشن باقی مانده- هیچکدام!!!!!!!!!از عزیزان گرفتار شده در بهمن یافت نشدن و معلوم نیست که خشم این ریزش انها رو به کدام طرف پرتاب کرده و ..........

اما تلاش جهت یافتن آنها ادمه دارد.......

بر اساس اخرین خبر موثق جمعا چهار نفر گرفتار بهمن در پیست اسکی همدان شده اند که اقایان سموات و ازادیان و 2 نفر دیگر هم یک زن و یک مرد که مشغول اسکی بودند.

تصاویر ارائه شده توسط جناب آقای علی خزایی رییس باشگاه ارش همدان تهیه شده.

/ 6 نظر / 5 بازدید
امید

بسیار دردناکٍ!زمانیکه طبیعت به جدال با انسان میاد چاره ای جز نشستن و تاسف خوردن نداره!

عاطفه

واقعا" غم انگیز بود

سهیلا

خیلی متاسف شدم . خدا به بازماندگانشون صبر عطا فرماید . امین . . . از خبر رسانی و عکسهای لحظه به لحظه تون ممنون . الهی که از این پس خوش خبر باشید .

سهیلا

خیلی متاسف شدم . خدا به بازماندگانشون صبر عطا فرماید . امین . . . از خبر رسانی و عکسهای لحظه به لحظه تون ممنون . الهی که از این پس خوش خبر باشید .

سمیه

خیلی متاسفم خیلی غم انگیز از خدا می خوام که بهشون یاری بده . بدرور رفیق

حمیدسموات

مرسی داداش